Jau 128 metus BOSCH vardas pasauliui reiškia kokybę, naujoves ir patikimumą. Bosch yra viena didžiausių kompanijų, tiekiančių originalias automobilių dalis ir sistemas daugumai automobilių gamintojų. Bosch užima lyderio pozicijas dyzelinių bei benzininių kuro sistemų, elektronikos ir stabdžių sistemų srityse, o tiekiamos atsarginės dalys visada atitinka originalią automobilio gamintojo kokybę. Bosch pozicijos stiprios ir autodirbtuvių įrangos srityje, ypač apimančioje programinę ir diagnostikos įrangą, skirtą gedimų paieškai automobiliuose.

     Bosch Service tinklo istorija buvo pradėta 1921 metais Hamburge, Vokietijoje, kai su nepriklausomomis dirbtuvėmis Robert Bosch AG kompanija pasirašė serviso paslaugų sutartį. Šiai dienai didžiausias pasaulyje autoservisų tinklas „Bosch Car Service“ vienija virš 16500 narių, daugiau kaip 150-yje šalių ir profesionaliai gali aptarnauti įvairių markių automobilius. „Bosch Car Service“ partneriai, tai – tik profesionalūs autoservisai, kuriuose dirba specialius BOSCH techninius mokymus baigę atestuoti specialistai.

      Kartu su kitais daugiau nei 16500 Bosch Automobilių Servisų, mes esame didžiausias automobilių servisų tinklas pasaulyje. Lietuvoje veikia 20 Bosch Automobilių Servisai ir esame vieninteliai Pietų Lietuvoje. Mes dirbame naudodamiesi Bosch, didžiausio pasaulyje automobilių atsarginių dalių gamintojo, ilgamete patirtimi ir siūlome platų spektrą originalios kokybės atsarginių dalių ir diagnostikos paslaugas.

Būdami BOSCH partneriais mes:

• Naudojamės sertifikuota BOSCH diagnostine įranga, kurios dėka galime diagnozuoti ir remontuoti pačius naujausius automobilius;

• Turime galimybę prisijungti prie BOSCH automobilių remontų duomenų bazės (joje kaupiama viso pasaulio ~16.500 BOSCH autoservisų patirtis/analogiškų gedimų ir situacijų bei remontų variantai);

• Nuolatos keliame savo specialistų kvalifikaciją, pagal BOSCH mokymo programą;

• Turime visų automobilių parametrų duomenų bazę;

• Konkurencingomis kainomis teikiame tiek remonto darbus, tiek BOSCH gaminamas detales;

• Turime nuolatos atnaujinamą automobilių remontų/diagnostikos programų palaikymą.